MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11543091
nr 1154 3091
Byrå
1920-tal, vitbemålad, längd: 100 cm, djup: 53 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:58:15
100 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr